Chrániče kolen Powerslide Race 2019, XXS-XS

Chrániče kolen Powerslide Race 2019 - návlek na kolena je chránič připevněný k návleku, navržené speciálně do města, urban... více informací »
Chrániče kolen Powerslide Race 2019
Značka: Powerslide
1 249 Kč
Více informací »
Chrániče kolen Powerslide Race 2019 - návlek na kolena je chránič připevněný k návleku, navržené speciálně do města, urban...

Chrániče kolen Powerslide Race 2019 – návlek na kolena je chránič připevněný k návleku, navržené speciálně do města, urban sporty , skateboardy, longboardy, koloběžky, BMX kola a další kolečkové aktivity. 

Chrániče kolen Powerslide Race 2019 – návlek na kolena je chránič připevněný k návleku, navržené speciálně do města, urban sporty , skateboardy, longboardy, koloběžky, BMX kola a další kolečkové aktivity. 

Popis:

  • Špičkové chrániče konstruovány pro maximální požitek z jízdy.
  • Kvalitní chrániče kolen, použitá pěna NBR výborně absorbuje nárazy a ochrání tak proti nechtěnému zranění.
  • Májí lehkou váhu, ale zároveň zajišťuje maximální flexibilitu pohybu.
  • Pružný elastický návlek s protiskluzovými pásky je komfortní a perfektně padne.
  • Obsahují 3mm pěny EVA s vlastností „shock absorbing“, která je upevněna pod oděru odolným kevlarem.
  • Vzdušný materiál na zadní části naopak zajistí dokonalou prodyšnost i v těch největších horkách. Chráničový návlek nabízí dokonalou ochranu proti pádu a zároveň si zachovává velkou volnost pohybu.

Tento diskontní produkt Chrániče kolen Powerslide Race 2019, XXS-XS můžete dostat právě tady na webu v populární kategorii chrániče! Vyberte si ještě další kousky ve zmíněné rubrice za super ceny! Známý dodavatel Powerslide vám nabízí velmi kvalitní produkty za skutečně nížkou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce také další zboží od dodavatele Powerslide. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Chrániče kolen Powerslide Race 2019, XXS-XS od značky s dlouholetou historií Powerslide pohodlně dostanete zrovna za báječnou cenu! Ceny od 1 249 Kč.