Kalhoty G. Elite Sr

Kalhoty Elite jsou určeny pro výkonnostní brankáře z mládežnických kategorií a nebo hobby brankáře, kteří nastupují proti hráčům s tvrdšími... více informací »
Kalhoty G. Elite Sr
Značka: Bauer
7 399 Kč
Více informací »
Kalhoty Elite jsou určeny pro výkonnostní brankáře z mládežnických kategorií a nebo hobby brankáře, kteří nastupují proti hráčům s tvrdšími...

Kalhoty Elite jsou určeny pro výkonnostní brankáře z mládežnických kategorií a nebo hobby brankáře, kteří nastupují proti hráčům s tvrdšími střelou a potřebuji tak kvalitní nadstandardní ochranu. Kalhoty Elite nabízejí opravdu nadstandardní výbavu a z pohledu cena/výkon se jedná o opravdu zajímavou alternativu. Kalhoty mají profi design, vázaní pomocí tkaničky od bruslí a segmentovaný chránič Dynamic 2 Flex pro větší pohyblivost a ochranu. Díky šířce stehenních chráničů 10 palců (nepovolená v NHL) chráněných SCHOCKLITE pěnou a možností nastavitelné délky nohavic poskytují kalhoty nebývalý komfort a úroveň přizpůsobení se.

Tento levný kus Kalhoty G. Elite Sr s osvědčenou značkou Bauer můžete najít v naší online nabídce trvale výhodně. Akční cena 7 399 Kč.