Kalhoty Sher-Wood Rekker M80 JR, Junior, M, černá

Hokejové kalhoty Sherwood M80 zaručují vysokou ochranu a pohodlí. Konstrukce kalhot je určena pro fyzickou hru, ale zároveň... více informací »
Kalhoty Sher-Wood Rekker M80 JR
Značka: Sher-Wood
2 669 Kč
Více informací »
Hokejové kalhoty Sherwood M80 zaručují vysokou ochranu a pohodlí. Konstrukce kalhot je určena pro fyzickou hru, ale zároveň...

Hokejové kalhoty Sherwood M80 zaručují vysokou ochranu a pohodlí.

Konstrukce kalhot je určena pro fyzickou hru, ale zároveň nebrání v kvalitním pohybu, aby tak hráč mohl využít veškerého svého potenciálu.

Kotva tabulky velikostí

 

Ať už se jedná o ledviny, páteř, boky či stehna, všechny oblasti jsou kvalitně chráněny díky tlustší pěně a plastové ochraně s anatomicky tvarovanou konstrukcí, která se stará o dokonalé pokrytí při každém pohybu.

V největší oblasti. tedy v oblasti stehen, jsou silné nylonové panely, které zvyšují odolnost. Na zadní straně stehen je pak kvalitní polstrování, které ocení zejména hráči pohybující se v místech, kde to bolí – před brankou.

Systém Ultra-Fresh technology, který je ošetřený přímo do tkaniny, zajistí svěžest díky zabránění bakteriím způsobojící nežádoucí pachy.

Super produkt je dostupný právě nyní tady na našich stránkách v oblíbené rubrice kalhoty & girdle. Nyní si můžete pořídit kvalitní produkty z této známé sekce snadno online! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od výrobce Sher-Wood. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený výrobek Kalhoty Sher-Wood Rekker M80 JR, Junior, M, černá od známé kvalitní značky Sher-Wood jednoduše můžete sehnat právě teď v naší nabídce pořád výhodně. Nyní za akční cenu 2 669 Kč.