Lokty Vapor 3X Jr

Chrániče loktů Vapor 3X ve variantě Junior, které si také můžete pořídit ve variantách Senior a Intermediate. Nejlépe... více informací »
Lokty Vapor 3X Jr
Značka: Bauer
1 619 Kč
Více informací »
Chrániče loktů Vapor 3X ve variantě Junior, které si také můžete pořídit ve variantách Senior a Intermediate. Nejlépe...

Chrániče loktů Vapor 3X ve variantě Junior, které si také můžete pořídit ve variantách Senior a Intermediate. Nejlépe poslouží hokejistům hrajícím nepravidelně, zhruba dvakrát až třikrát týdně. Pro tento typ hráčů poskytují ideální vyvážení mezi ochranou, komfortem a pohyblivostí. Lokty Vapor 3X mají třídílnou konstrukci se systémem 360-Forearm a jsou anatomicky tvarované, což vám zajistí skvělou pohyblivost za každé situace. Aby chránič pevně držel na svém místě, přidali k němu návrháři také speciální upínací pásky, díky nimž je hra maximálně pohodlná a komfortní. Důraz byl kladen také na bezpečí, proto je součástí loktů kvalitní MD pěna a lisovaná PE vložka. Abyste zůstali v suchu a bez zápachu, nechybí ani podšívka THERMOMAX. U juniorské varianty tohoto modelu na vás čeká speciální a působivý design.Nový kus Lokty Vapor 3X Jr je k dispozici mimo jiné tu na našem webu umístěný v kategorii lokty. Pořiďte si zlevněné produkty ve zmíněné rubrice ve výhodné akci! Tato značka Bauer vám může nabídnout kvalitní sortiment.! Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od výrobce Bauer. Najdete je níže na této stránce.

Ve slevě tento kus Lokty Vapor 3X Jr od spolehlivé značky Bauer pohodlně dostanete na našich stránkách ve výprodejové akci. Levně za 1 619 Kč.