Lokty Supreme Ultrasonic Int

Lokty Supreme Ultrasonic pro kategorii Intermediate, dostupné ve dvou velikostech. Jedná se o model z prémiové řady Ultrasonic, který je jako dělaný... více informací »
Lokty Supreme Ultrasonic Int
Značka: Bauer
3 649 Kč
Více informací »
Lokty Supreme Ultrasonic pro kategorii Intermediate, dostupné ve dvou velikostech. Jedná se o model z prémiové řady Ultrasonic, který je jako dělaný...

Lokty Supreme Ultrasonic pro kategorii Intermediate, dostupné ve dvou velikostech. Jedná se o model z prémiové řady Ultrasonic, který je jako dělaný pro hokejisty požadující tu nejvyšší kvalitu výstroje s nejmodernějšími prvky. Kromě profíků se budou vyjímat i ve výbavě hráčů naskakujících na led třikrát až čtyřikrát týdně. Lokty Ultrasonic byly navržené tak, aby umožňovaly maximální pohyblivost při zachování co nejvyšší míry bezpečí. Můžete se tedy do výkonů na ledě opřít naplno, aniž byste se museli kvůli loketním chráničům jakkoliv omezovat. O brilantní ochranu a snížené riziko proříznutí se stará nový ochranný systém ADAPTIV Skin. Kromě pevné ochranné vrstvy u něj oceníte také, že se skvěle přizpůsobí tvaru vaší ruky. Loketní chránič má díky technologii AMP nezávisle připojený chránič předloktí, což vám umožní plný rozsah pohybu. Potěší také atraktivní design laděný do žlutočerných barev a vložka THERMO CORE napuštěná antimikrobiálním systémem proti pocení a zápachu.

Tento diskontní produkt Lokty Supreme Ultrasonic Int od populárního výrobce Bauer máte možnost získat zde teď právě za rozumné peníze. Nyní pořídíte od 3 649 Kč.