Hokejová láhev s logem NHL, Carolina Hurricanes

Hokejová láhev NHL se širokým hrdlem a víčkem na závit. Klasická sportovní láhev vhodná pro většinu sportovních aktivit.... více informací »
Hokejová láhev s logem NHL
Značka: InGlasCo
285 Kč
Více informací »
Hokejová láhev NHL se širokým hrdlem a víčkem na závit. Klasická sportovní láhev vhodná pro většinu sportovních aktivit....

Hokejová láhev NHL se širokým hrdlem a víčkem na závit. Klasická sportovní láhev vhodná pro většinu sportovních aktivit. Láhev na hokej s logem NHL o objemu 1litr.

Hokejová láhev NHL se širokým hrdlem a víčkem na závit. Láhev je tak výborně uzavíratelná a utěsněná. Klasická sportovní láhev vhodná pro většinu sportovních aktivit. Láhev na hokej s logem NHLo objemu 1litr.

Nedávejte láhve do myčky!

Tento velmi žádaný produkt Hokejová láhev s logem NHL, Carolina Hurricanes jde nakoupit právě tu na stránkách v oblíbené rubrice doplňky a příslušenství. Nyní si můžete koupit zcela nové zboží z této známé rubriky z pohodlí domova.

Tento akční a ve slevě produkt Hokejová láhev s logem NHL, Carolina Hurricanes od značky se zárukou kvality InGlasCo jednoduše seženete na našich stránkách teď za parádní cenu. Produkt momentálně prodáváme za 285 Kč.