Brankářská hokejka Winnwell GXW3 SR, Senior, 26″, L, PS141

Brankářská hokejka Winnwell GXW3 je hokejka střední třídy od kanadského výrobce hokejového vybavení WINNWELL! Určená je... více informací »
Brankářská hokejka Winnwell GXW3 SR
Značka: Winnwell
2 799 Kč
Více informací »
Brankářská hokejka Winnwell GXW3 je hokejka střední třídy od kanadského výrobce hokejového vybavení WINNWELL! Určená je...

Brankářská hokejka Winnwell GXW3 je hokejka střední třídy od kanadského výrobce hokejového vybavení WINNWELL! Určená je především pro poloprofesionální brankáře a náročné hobby brankáře.

Brankařská hokejka WinnWell GXW 3 je velmi oblíbená  hokejka pro gólmany, je to hokejka střední třídy od kanadského výrobce hokejového vybavení WINNWELL! Určená je především pro poloprofesionální brankáře a náročné hobby brankáře a je vyrobená z vícevrstvého březového dřeva. Je velmi lehká a odolná.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Shaft hokejky má dřevěný základ z vícevrstvé břízy a je vyztužen laminátem na zvýšení odolnosti. Příložník je z pružného osikového dřeva a čepel je pro změnu z jasanového dřeva a je vyztužena na ochranu před silnými nárazy

Specifikace

Konstrukce hřídele:

Vícelaminovaná březová šachta

Konstrukce čepele:

Sklolaminát + laminát

Délky pádel a křivky čepelí:

SR –  25″, 26″, 27″

PS-134 a PS141

Tento kvalitní a žádaný produkt Brankářská hokejka Winnwell GXW3 SR, Senior, 26″, L, PS141 jde nakoupit ještě na našem webu v oblíbené kategorii pěnové a dřevěné brankářské hokejky! Najděte si vyjímečné kousky ze zmíněné sekce za výhodnou cenu.

Tento oblíbený kousek Brankářská hokejka Winnwell GXW3 SR, Senior, 26", L, PS141 od dodavatele s dlouholetou historií Winnwell snadno můžete najít tady nyní za outletovou cenu. Za bezkonkureční cenu 2 799 Kč.