Hokejka Nexus Sync Jr 40

Juniorská hůl Nexus Sync v tvrdosti 40 s délkou 52". Nexus Sync navazuje na svého předchůdce Nexus Geo. Spíš než na revoluci ale... více informací »
Hokejka Nexus Sync Jr 40
Značka: Bauer
5 199 Kč
Více informací »
Juniorská hůl Nexus Sync v tvrdosti 40 s délkou 52". Nexus Sync navazuje na svého předchůdce Nexus Geo. Spíš než na revoluci ale...

Juniorská hůl Nexus Sync v tvrdosti 40 s délkou 52″. Nexus Sync navazuje na svého předchůdce Nexus Geo. Spíš než na revoluci ale návrháři značky Bauer vsadili na evoluci – to nejlepší z modelu Nexus Geo ponechali a přidali do hokejky Nexus Sync několik užitečných vylepšení. Hokejka Nexus Sync je o 25 gramů lehčí než model Geo. Neuvěřitelně nízké hmotnosti se podařilo dosáhnout pomocí nové technologie ACL 2.0 – na vnitřní straně hokejky je použitá tenčí a kvalitnější vrstva karbonu. Nižší váha hráčům pomůže rychleji zakončovat a stejně tak posílat bleskové nahrávky. Hokejka Nexus Sync se dále pyšní lepším citem pro puk. Zásluhu na tom má nová technologie Connect Tech, která dokonale tlumí vibrace v situaci, kdy od spoluhráče dostanete přihrávku. Kouzlo spočívá v prodloužení bandážové vrstvy, ta se táhne od poloviny čepele až k shaftu hokejky. A samotné jádro čepele? To jsme nechali stejné jako u modelu Geo, protože sklidilo pozitivní ohlasy a profesionální hráči si ho nemohou vynachválit.

Kvalitní a žádaný produkt Hokejka Nexus Sync Jr 40 od našeho výrobce Bauer pohodlně seženete v naší internetové nabídce za parádní cenu! Nabídky od 5 199 Kč.