Hokejka Sher-wood Rekker EK345 INT, Intermediate, 55, R

Hokejka Sherwood Rekker EK345 je vyrobena tak, aby splnila požadavky těch nejnáročnějších hráčů a zároveň byla cenově... více informací »
Hokejka Sher-wood Rekker EK345 INT
Značka: Sher-Wood
2 899 Kč
Více informací »
Hokejka Sherwood Rekker EK345 je vyrobena tak, aby splnila požadavky těch nejnáročnějších hráčů a zároveň byla cenově...

Hokejka Sherwood Rekker EK345 je vyrobena tak, aby splnila požadavky těch nejnáročnějších hráčů a zároveň byla cenově přijatelná! Stejně jako u modelu EK365 je zde využito krčku Dropkick, který zajistí to nejrychlejší vypuštění střely.

Hokejka Sherwood Rekker EK345 je vyrobena tak, aby splnila požadavky těch nejnáročnějších hráčů a zároveň byla cenově přijatelná! Stejně jako u modelu EK365 je zde využito krčku Dropkick, který zajistí to nejrychlejší vypuštění střely. Čepel hole je rovněž stejná jako u vyššího modelu a také je využito uhlíkových vláken BlackLine. Kvalitu hole oceníte už v okamžiku, kdy ji poprvé vezmete do ruky!

Tento kvalitní a žádaný produkt Hokejka Sher-wood Rekker EK345 INT, Intermediate, 55, R od značky se skvělou pověstí Sher-Wood získáte zde skutečně levně! Teď za akční cenu 2 899 Kč.