Síť do branky Winnwell Pond Hockey, 36″

Síť do branky Winnwell Pond hockey (různé velikosti)  je určena do hokejové branky pond hockey a je pevná a má dlouhou životnost... více informací »
Síť do branky Winnwell Pond Hockey
Značka: Winnwell
399 Kč
Více informací »
Síť do branky Winnwell Pond hockey (různé velikosti)  je určena do hokejové branky pond hockey a je pevná a má dlouhou životnost...

Síť do branky Winnwell Pond hockey (různé velikosti)  je určena do hokejové branky pond hockey a je pevná a má dlouhou životnost

Síť do branky Winnwell Pond hockey (různé velikosti)  je určena do hokejové branky pond hockey, je pevná a má dlouhou životnost. Je vyrobena z kvalitního polyesteru a je určená ke střelbě balónkem.

Nezapomeňte, že branky Pond hockey jsou branky mnohem menší než klasické hokejové branky!

Popis

Naše náhradní síť je ideální pro hráče, kteří chtějí upgradovat nebo nahradit síťovinu na stávajícím ocelovém nebo plastovém cíli.

Specifikace

Velikost:

36“,52“,54“,60“,72“

Materiál:

3 600- 25 000D polyester

   

Zahrnuje:

struny a plastové vazby jsou součástí balení pro snadnou aplikaci na jakoukoli síť

 

 

Nejprodávanější produkt můžete dostat teď na stránkách v oblíbené rubrice hokejové branky! Připravili jsme pro vás další produkty ve zmiňované rubrice na pár kliknutí! Významný výrobce Winnwell pro své zákazníky prodává kvalitní produkty.! Nové kousky každý den! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce však také další skvělé zboží od dodavatele Winnwell. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento skvělý výrobek Síť do branky Winnwell Pond Hockey, 36" od top značky Winnwell pořídíte nyní až neuvěřitelně levně. V akci od 399 Kč.