Winnwell Brankářská taška Winnwell Carry Bag Classic Team Goalie SR, červená, Senior, 42″

Winnwell Carry Bag Classic Team Goalie SR je kvalitní taška přes rameno, v seniorském provedení, určená pro rekreační i výkonnostní gólmany hokeje... více informací »
Winnwell Brankářská taška Winnwell Carry
Značka: Winnwell
2 290 Kč
Více informací »
Winnwell Carry Bag Classic Team Goalie SR je kvalitní taška přes rameno, v seniorském provedení, určená pro rekreační i výkonnostní gólmany hokeje...

Winnwell Carry Bag Classic Team Goalie SR je kvalitní taška přes rameno, v seniorském provedení, určená pro rekreační i výkonnostní gólmany hokeje či hokejbalu.

Winnwell Carry Bag Classic Team Goalie SR je kvalitní taška přes rameno, v seniorském provedení, určená pro rekreační i výkonnostní gólmany hokeje či hokejbalu. Taška díky svému rozměru  nabízí dostatek prostoru pro kompletní výstroj. Taška je vyrobená z voděodolného pevného materiálu. Taška je opatřena klasickými uchy pro přenášení a zipem ve tvaru D z vrchní strany pro pohodlný přistup do tašky. Zipy jsou pevné a široké, což zaručuje jejich dlouhou životnost, plastová kapsička na jmenovku. Brankářská taška Winnwell Carry Bag Classic Team Goalie SR se vyrábí v černém, tmavě modrém nebo červeném provedení.

Specifikace

Velikost:

Brankář 42″ x 20″ x 20″
Senior   32″ x 15″ x 20″
Junior    28″ x 15″ x 15″
Dětská   24″ x 14″ x 12″

Materiál:

600D polyester s PVC podkladem

Zip:

Pevný a široky  (#10)

Popruh:

5cm pásy o šířce

Super výrobek Winnwell Brankářská taška Winnwell Carry Bag Classic Team Goalie SR, červená, Senior, 42" od známé kvalitní značky Winnwell jde sehnat nyní opravdu levně! Nyní nakoupíte za 2 290 Kč.