Brusle G. Bauer GSX Sr

Seniorské brankářské brusle Bauer GSX GOAL, které si můžete pořídit v jedenácti velikostech a dvou šířkách dle tradičního systému... více informací »
Brusle G. Bauer GSX Sr
Značka: Bauer
6 099 Kč
Více informací »
Seniorské brankářské brusle Bauer GSX GOAL, které si můžete pořídit v jedenácti velikostech a dvou šířkách dle tradičního systému...

Seniorské brankářské brusle Bauer GSX GOAL, které si můžete pořídit v jedenácti velikostech a dvou šířkách dle tradičního systému číslování D/EE. Tyto brusle jsou jako stvořené pro hobby brankáře chytající pro zábavu v amatérských zápasech, nebo i pro ty, kteří si jdou občas jen tak zatrénovat. Přestože nejde o model pro elitní gólmany, najdete na něm několik prvků profi bruslí. Brusle Bauer GSX GOAL charakterizuje skelet STANCEFLEX z FLEX COMP kompozitu a podrážka i špička typická pro modelovou řadu Supreme. Jazyk u těchto bruslí pak znáte z modelů z řady Vapor. Zatímco od Supreme si tento model přinesl sílu, od Vaporu výtečnou flexibilitu. Dále se těšte na standardní střih a nový nůž LS1G+, který návrháři vylepšili, aby byl delší a odpovídal potřebám moderního brankáře. Brusle GSX GOAL doporučujeme i pro jejich atraktivní a výrazný design, se kterým zapůsobíte na nejednoho kamaráda či spoluhráče v kabině.

Neodolatelný kus Brusle G. Bauer GSX Sr od skvělého a známého výrobce Bauer můžete koupit zde teď za báječnou cenu. Aktuálně výhodně za 6 099 Kč.