S21 HYPERLITE CHEST SR- BLACK

Varianta BLACK - černá Seniorská brankářská vesta Bauer Vapor Hyperlite, kterou si můžete vybrat v několika barevných variantách. Tento nadupaný... více informací »
S21 HYPERLITE CHEST SR- BLACK
Značka: Bauer
15 899 Kč
Více informací »
Varianta BLACK - černá Seniorská brankářská vesta Bauer Vapor Hyperlite, kterou si můžete vybrat v několika barevných variantách. Tento nadupaný...

Varianta BLACK – černá Seniorská brankářská vesta Bauer Vapor Hyperlite, kterou si můžete vybrat v několika barevných variantách. Tento nadupaný model se v mnoha ohledech podobá vestě 2X PRO, ale najdete na něm i řadu novinek. Je dělaný tak, aby dokonale posloužil profi brankářům, bezpochyby s ním zazáří i hobby gólmani. Vesta Vapor Hyperlite brankáři poskytuje revoluční ochranu: návrháři do ramenou zakomponovali pěnu FUSED COMP, která chrání lépe než kdy dřív a zároveň nezpomaluje gólmanovy pohyby. To vše se podařilo bez nutnosti zvýšit hmotnost vesty – je stejně lehká jako model 2X PRO. Obrovskou předností je také použití nové pěny Rebound Control Foam, zabraňující odrazům puku od hrudníku mimo dosah maskovaného muže. Zásluhou tohoto vylepšení kotouč spadne přímo před brankáře, který tak má větší šanci zabránit gólu. Díky popruhům bude Vapor Hyperlite na vašem těle vyváženější. Vesta se pyšní i lepším pokrytím těla, oceníte též možnost individuálního nastavení vesty.

Tento skvělý produkt S21 HYPERLITE CHEST SR- BLACK od kvalitní společnosti Bauer jde pořídit právě dnes za extra cenu. V akci za cenu 15 899 Kč.