Vyrážečka Brian’s Optik 9.0 JR, bílá-červená, Junior, Klasický gard

Vyrážečka vysoké kvality pro náročné brankáře, kteří hledají kvalitu „Optik“, ale nemohou si dovolit profi model. Povrch... více informací »
Vyrážečka Brian’s Optik 9.0 JR
Značka: Brian’s
5 490 Kč
Více informací »
Vyrážečka vysoké kvality pro náročné brankáře, kteří hledají kvalitu „Optik“, ale nemohou si dovolit profi model. Povrch...

Vyrážečka vysoké kvality pro náročné brankáře, kteří hledají kvalitu „Optik“, ale nemohou si dovolit profi model.

Povrch vyrážečky je z tradicí prověřené Jenpro kůže, která už v minulosti prokázala svou vysokou odolnost – nejlepší cesta jak dosáhnout nejvyšší kvality a nevybrakovat svou peněženku. Vysoký důraz při výrobě byl kladen na pohodlí a odolnost dlaně. Ta je vyrobena ze silného a odolného materiálu pro vyšší životnost, což je v oblasti, kde brankář drží hůl nezbytné. Postranní ochrana je tvořena superlehkými pěnami, které zajišťují dokonalou ochranu a udržují vyrážečku stále lehkou pro rychlé pohyby. Vyrážečku lze také v několika oblastech perfektně přizpůsobit svým potřebám, jednou z nich jsou i prsty, vyrážečka tak vyhovuje všem různým stylům chytání, aniž by bylo potřeba speciálních úprav. Vyrážečka Brian´s Optik 9.0 určitě nezklame ani náročné brankáře!

Velmi prodávaný výrobek Vyrážečka Brian’s Optik 9.0 JR, bílá-červená, Junior, Klasický gard od dodavatele se skvělou pověstí Brian’s máte možnost koupit zde teď skutečně levně! Nabídka od 5 490 Kč.