CCM Maska CCM Axis SR, bílá, Senior, L, 57-61cm

Profesionální BRANKÁŘSKÁ MASKA CCM AXIS s certifikovanou CAT EYE mřížkou. Typ masky, kterou používají profesionální brankáři v nejlepších... více informací »
CCM Maska CCM Axis
Značka: CCM
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Profesionální BRANKÁŘSKÁ MASKA CCM AXIS s certifikovanou CAT EYE mřížkou. Typ masky, kterou používají profesionální brankáři v nejlepších soutěžích na světě.

Maska je odlehčená, a přitom pevná a odolná ve všech exponovaných zónách díky technologiím SIGMATEX® / D3O® / FLUID INSIDE / GEL I.Q.SHION a skořepině s PROFI UHLÍKOVÝMI VLÁKNY S TECHNOLOGIÍ SIGMATEX®. VÝPLŇ tvoří VYCPÁVKY FLUID INSIDE. CHYTRÝ MATERIÁL D3O® CITLIVÝ NA RYCHLOST DEFORMACE A GEL I.Q.SHION pomáhají tlumit celou řadu nárazů. Materiál pomáhá pohlcovat náraz a odvádět energii v nejvíce exponovaných zónách. Maska má komfortní výplň z paměťové pěny s hladkými okraji. CHRÁNIČ BRADY TVOŘÍ PĚNA S TROJÍ HUSTOTOU A CHYTRÝM MATERIÁLEM D3O®, který pohlcuje nárazy a poskytuje pohodlí. POTÍTKO ZE SÍŤOVANÉ KONSTRUKCE a s volitelnou možností přidání froté materiálu.

Mřížka masky je z NEREZOVÉ OCELI S NÁRAZNÍKEM PRO OCHRANU BARVY. Vysoká ochrana proti nárazu s gumovým nárazníkem bránícím kontaktu s barvou při nárazu. ROVNÉ PLOCHÉ DRÁTY zajišťují maximální viditelnost. Dostupná je i necertifikovaná verze mřížky typu Cat Eye (NCCE)