Brusle Supreme 3S PRO Jr

Brusle Supreme 3S PRO Junior jsou nejvyšším modelem bruslí řady Supreme v této velikostní kategorii. Brusle jsou navrženy pro elitní bruslaře ve... více informací »
Brusle Supreme 3S PRO Jr
Značka: Bauer
8 719 Kč
Více informací »
Brusle Supreme 3S PRO Junior jsou nejvyšším modelem bruslí řady Supreme v této velikostní kategorii. Brusle jsou navrženy pro elitní bruslaře ve...

Brusle Supreme 3S PRO Junior jsou nejvyšším modelem bruslí řady Supreme v této velikostní kategorii. Brusle jsou navrženy pro elitní bruslaře ve věku 7 až 10 let. 3D tvarovaný skelet z Curv kompozitu je plně tepelně tvarovatelný a poskytuje požadovaný komfort a game-ready pocit. Ve spodní části brusle je tužší pro lepší přenos energie v odrazu. Nový Power střih brusle více obepíná nohu, díky tomu má hráč lepší stabilitu a může se lépe opřít do odrazu. Jazyk Reflex PRO, zadní chránič šlach Reflex Tendon Guard a standardní systém šněrování umožňují hráči více se naklonit směrem dopředu a tím přidat více energie do odrazu. Brusle se vyznačují prvotřídní ocelí Tuuk LS Pulse, která je zkonstruována s vysoce leštěným povrchem, aby poskytovala vynikající skluz pro vyšší rychlost. Samotný nůž je vyšší a tím vytváří lepší úhel pro odraz. Tento nový nůž je vyprofilovaný do tvaru Bauer's Power Profile, který pomáhá hráči udržovat rychlost a silnější odraz. Flex brusle 3S PRO Jr je 65 a nabízí tak hráči vysokou úroveň podpory a stability v rámci nabídky juniorských bruslí. Pro větší velikosti bruslí navštivte kategorii intermediate.

Tento designový produkt Brusle Supreme 3S PRO Jr od značky Bauer snadno naleznete bezpečně online se slevou! Právě nyní za 8 719 Kč.