Brankářské brusle CCM JetSpeed FT2 SR, Senior, 6.0, 40, EE

Často hledaný kus Brankářské brusle CCM JetSpeed FT2 SR, Senior, 6.0, 40, EE od našeho předního výrobce CCM snadno najdete právě dnes pořád výhodně! Cena již od 19 348 Kč. EAN: 191520274214
Brankářské brusle CCM JetSpeed FT2 SR
Značka: CCM
19 348 Dostupnost: SKLADEM
Více informací »

Popis produktu

Brankářské brusle CCM JetSpeed FT2 SR – jsou top brusle pro brankáře a patří mezi nejlehčí brusle.

Brankářské brusle CCM JetSpeed FT2 SR – jsou top brusle pro brankáře a patří mezi nejlehčí brusle.

Konstrukce brusle je vytvořena z jednoho dílu a díky použití technologii sedí lépe na noze než kdy předtím. Botička je bezešvá, bez lepidla a bez podešvu, hráč tak brusli cítí jako součást své nohy. Nižší střih je přizpůsoben nižnímu postavení tak, aby se brankář dostal rychleji do rozkleku a naopak i zpět do postoje. Vnitřek brusle je tvořen speciálními materiály pro dokonalý odvod potu. Vnějšek je tvořen kompozitem, což je vysoce lehký a odolný kompozit, který dokáže tlumit i ty nejtvrdší střely. Bota je posazena holderu, který nejenžeje superlehký a pevný, má navíc nový systém pro výměnu nože. Nyní je výměna nože opravdu snadná a zároveň bezpečná.

Popis:

  • BRANKÁŘSKÉ BRUSLE JETSPEED FT2 – CCM představuje světovým gólmanům zbrusu novou řadu JetSpeed. S odlehčenou konstrukcí, která je pro řadu JetSpeed tak typická, a novým držákem SpeedBlade XSG jsou nové JetSpeed FT2 nejlehčími brankářskými bruslemi, jaké jsme kdy vyrobili.
  • Inovativní držák SpeedBlade XSG nabízí funkci pro rychlou a snadnou výměnu nože a ve srovnání s profilovaným držákem Attack je o 150 gramu lehčí. Není pochyb o tom, že se JetSpeed FT2 stanou novým standardem pro brankářské brusle CCM.
  • VYLEPŠENÁ JEDNODÍLNÁ BRUSLE: Nová technologie LITEFRAME 360 EVO představuje evoluční pokrok oproti předchozí generaci. 
  • Konstrukce jednodílné brusle se vyznačuje tím, že nemá žádnou podešev, švy ani lepidlo v zónách přenosu energie, a na nohu gólmana padne tak dokonale, jako by se s ní narodil.
  • Držák SpeedBlade XSG s rychloupínacím systémem umožňuje rychlou výměnu nože a poskytuje optimální útočný úhel i sílu při odrazu. Nová konstrukce je o 60 % lehčí než předchozí držák Attack.
  • ASYMETRICKY TVAROVANÝ FLEXI LÍMEC: Nízký límec boty je vytvarovaný tak, aby brankáři umožnil hluboký ohyb pro rychlý přechod do rozkleku. K dalším výhodám patří extrémně rychlý přechod do obranného postavení a zrychlení při odrazu.