Brusle G. Bauer PRO Int

Brankářské brusle Bauer PRO GOAL pro kategorii Intermediate, nabízené ve dvou velikostech. Jsou tím nejlepším kouskem, který můžete pořídit... více informací »
Brusle G. Bauer PRO Int
Značka: Bauer
17 999 Kč
Více informací »
Brankářské brusle Bauer PRO GOAL pro kategorii Intermediate, nabízené ve dvou velikostech. Jsou tím nejlepším kouskem, který můžete pořídit...

Brankářské brusle Bauer PRO GOAL pro kategorii Intermediate, nabízené ve dvou velikostech. Jsou tím nejlepším kouskem, který můžete pořídit brankáři ve věku 13-16 let. Mají v sobě zabudované nejnovější technologie a jde o zatím nejlepší gólmanské brusle od Baueru. Jsou tak určené především profesionálům a gólmanům, kteří si potrpí na exkluzivní výstroj. Tyto brusle v sobě snoubí to nejlepší z řady Vapor a Supreme. Pyšní se zbrusu novým skeletem z CURV kompozitu STANCEFLEX PRO, který brankáři dává ještě více flexibility a pohyblivosti než kdy dříve. Skelet je ve spodní části brusle nižší, což zajišťuje stabilitu při silových odrazech. Nadchne vás také komfortní střih límce – je anatomičtější a větší odolnost návrháři zajistili použitím systému šněrování PRO. Nechybí ani zesílená výstelka brusle. Třešničkou na dortu jsou nože bruslí LS5G s profilem SAM. Brusle Bauer PRO GOAL se postarají o to, že budete o krok napřed před soupeři ještě dříve, než skočíte na led.

Nový produkt Brusle G. Bauer PRO Int od dodavatele kvalitních produktů Bauer jde pořídit na našich stránkách teď právě extra výhodně! Nyní můžete mít za 17 999 Kč.