Brankářské brusle CCM Super Tacks AS1 SR, Senior, 7.5, 42.5, D

Brankářské brusle CCM Super Tacks AS1 SR -  s jednodílným skeletem boty, který je speciálně navržený tak, aby brankářům... více informací »
Brankářské brusle CCM Super Tacks AS1 SR
Značka: CCM
20 558 Kč
Více informací »
Brankářské brusle CCM Super Tacks AS1 SR -  s jednodílným skeletem boty, který je speciálně navržený tak, aby brankářům...

Brankářské brusle CCM Super Tacks AS1 SR –  s jednodílným skeletem boty, který je speciálně navržený tak, aby brankářům poskytoval maximální volnost pohybu, akčnost i pohodlí.

Brankářské brusle CCM Super Tacks AS1 SR –  s jednodílným skeletem boty, který je speciálně navržený tak, aby brankářům poskytoval maximální volnost pohybu, akčnost i pohodlí.

Popis:

  • Brusle s jednodílným skeletem boty.
  • Spodní část brusle je velice tuhá a poskytuje tak perfektní ochranu, vrchní část je mírně pružnější, brankář tak má v brusli maximální volnost pohybu.
  • Brusle mají snížený límec v oblasti kotníku, díky tomu je možné zaujmout hlubší postavení v kolenou a rychleji se tak dostat do rozkleku a zpět na nohy.
  • Gólmanské brusle mají zvýšený holder, díky vyššímu holderu je okraj betonu blíže ledu a brankář se tak dostane rychleji do rozkleku.
  • Vnitřek brusle je velmi pohodlný díky tepelně tvarovatelným materiálům, které přesně obepnou nohu.
  • Použití systému Totaldri je veškerá vlhkost z brusle odváděna a brusle tak vydrží téměř suché po celou dobu.
  • PROFILOVANÝ DRŽÁK ATTACK Profilovaný držák ATTACK nabízí nejlepší útočný úhel ve své třídě v kombinaci s nižší hmotností a nezbytnou úrovní ochrany.

 

Žádaný produkt lze zakoupit aktuálně na webu v sekci brankářské brusle! Vyberte si oblíbené produkty z naší rubriky za extra cenu! To ale ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! Mrkněte také na další kousky od značky CCM. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční kousek Brankářské brusle CCM Super Tacks AS1 SR, Senior, 7.5, 42.5, D od výrobce s mnohaletou tradicí CCM pořídíte tady nyní ve výprodejové akci! Levně za cenu 20 558 Kč.