Brusel Bauer X – LP Jr

Tyto brusle patří do velikostní kategorie Junior. Hledáte jinou velikost? Brusle nabízíme i ve velikostech Youth, Intermediate a Senior. Ostatní... více informací »
Brusel Bauer X - LP Jr
Značka: Bauer
2 699 Kč
Více informací »
Tyto brusle patří do velikostní kategorie Junior. Hledáte jinou velikost? Brusle nabízíme i ve velikostech Youth, Intermediate a Senior. Ostatní...

Tyto brusle patří do velikostní kategorie Junior. Hledáte jinou velikost? Brusle nabízíme i ve velikostech Youth, Intermediate a Senior. Ostatní velikosti najdete zde. Brusle BAUER XLP Dobře víme, jak důležité jsou pro hokejové a obecně bruslařské začátečníky kvalitní brusle. Proto jsme do rodiny Bauer zařadili i zbrusu nový model XLP (learn to play), který byl navržený speciálně na míru těm, kteří na ledě dělají první kroky, nebo se k tomu odhodlávají. Nezáleží, jestli jste malí, nebo velcí – brusle Bauer XLP máme pro všechny věkové kategorie. Můžete s nimi hrát hokej nebo jen pilovat techniku na veřejném bruslení. Brusle XLP jsou vyrobené z jednodílného polykarbonového skeletu, a přestože mají sloužit začátečníkům, působí moderním a profesionálním dojmem. Jako začátečník oceníte pohodlí bruslí, o které se stará komfortní polstrování a plstěná výstelka i jazyk. Model XLP zdobí nůž LS PRO II HOLDER & STAINLESS, který je delší a pomáhá tak začínajícím bruslařům lépe držet stabilitu. Seznam velikostí bruslí Vapor a jednotlivé velikostní kategorie naleznete níže: Potřebujete převést velikost z tabulky do euro velikosti? Navštívte naší poradnu.

Často hledaný produkt Brusel Bauer X - LP Jr originál od značky Bauer jde získat tady výhodně! Za bezkonkureční cenu 2 699 Kč.