Brankářská hokejka Winnwell GXW3 SR, Senior, 26″, L, PS134

Brankářská hokejka Winnwell GXW3 je hokejka střední třídy od kanadského výrobce hokejového vybavení WINNWELL! Určená je... více informací »
Brankářská hokejka Winnwell GXW3 SR
Značka: Winnwell
2 799 Kč
Více informací »
Brankářská hokejka Winnwell GXW3 je hokejka střední třídy od kanadského výrobce hokejového vybavení WINNWELL! Určená je...

Brankářská hokejka Winnwell GXW3 je hokejka střední třídy od kanadského výrobce hokejového vybavení WINNWELL! Určená je především pro poloprofesionální brankáře a náročné hobby brankáře.

Brankařská hokejka WinnWell GXW 3 je velmi oblíbená  hokejka pro gólmany, je to hokejka střední třídy od kanadského výrobce hokejového vybavení WINNWELL! Určená je především pro poloprofesionální brankáře a náročné hobby brankáře a je vyrobená z vícevrstvého březového dřeva. Je velmi lehká a odolná.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Shaft hokejky má dřevěný základ z vícevrstvé břízy a je vyztužen laminátem na zvýšení odolnosti. Příložník je z pružného osikového dřeva a čepel je pro změnu z jasanového dřeva a je vyztužena na ochranu před silnými nárazy

Specifikace

Konstrukce hřídele:

Vícelaminovaná březová šachta

Konstrukce čepele:

Sklolaminát + laminát

Délky pádel a křivky čepelí:

SR –  25″, 26″, 27″

PS-134 a PS141

Akční kousek Brankářská hokejka Winnwell GXW3 SR, Senior, 26", L, PS134 od společnosti s úžasnou pověstí Winnwell můžete nakoupit právě nyní na našich stránkách levně. Právě teď jen za 2 799 Kč.