Hokejová branka Winnwell 72″ ProForm Skateguard, 72″

Hokejová branka Winnwell 72" ProForm Skateguard je nejlepší pomůcka určená pro nácvik střelby míčkem nebo plastovým pukem .... více informací »
Hokejová branka Winnwell 72" ProForm Skateguard
Značka: Winnwell
4 799 Kč
Více informací »
Hokejová branka Winnwell 72" ProForm Skateguard je nejlepší pomůcka určená pro nácvik střelby míčkem nebo plastovým pukem ....

Hokejová branka Winnwell 72″ ProForm Skateguard je nejlepší pomůcka určená pro nácvik střelby míčkem nebo plastovým pukem .

Hokejová branka Winnwell 72″ ProForm Skateguard je nejlepší pomůcka určená pro nácvik střelby míčkem nebo plastovým pukem .

Branku snadno sestavíte díky „snap clip“ konstrukci, kdy se jednotlivé kusy zacvaknou jednoduše k sobě. Pevná a stabilní konstrukce branky s ocelovými trubkami.   Přichycení sítě k brance  tkaničkou je extra pevné. Stabilní konstrukce, jednoduché složení, kde je jistota, že se síť neuvolní. Ve spodní části branky je ochranný pás sítě.

Doporučeno pro velmi omezené použití s puky ledního hokeje.

 
Specifikace:
Velikost: 72″ x 48″ x 28″
Trubky: 2″ trubky pro vysoké zatížení
Konstukce: Konstrukce svorek (snadná montáž),Drátové svary RoadEZ prodlužují životnost síťoviny
Materiál:10 000 D  odolné polyesterové pletivo
* Doporučeno pro velmi omezené použití s puky ledního hokeje. Vyrobeno pro pouliční hokej.

 

Tento skvělý kus máte možnost koupit aktuálně tu na webu v populární kategorii tréninkové branky. Nyní můžete získat ještě jiné zboží z této populární rubriky za extra cenu!

Tento zlevněný výrobek Hokejová branka Winnwell 72" ProForm Skateguard, 72" od výrobce Winnwell naleznete nyní za výprodejovou cenu! Nabídka od 4 799 Kč.