Green Biscuit Puk Green Biscuit Black, černá

Nejlepší off-ice puk na trhu! Základní myšlenkou při vytváření puku Green Biscuit Original bylo vyrobit puk, který se při hraní na ulici nebude... více informací »
Green Biscuit Puk Green Biscuit Black
Značka: Green Biscuit
299 Kč
Více informací »
Nejlepší off-ice puk na trhu! Základní myšlenkou při vytváření puku Green Biscuit Original bylo vyrobit puk, který se při hraní na ulici nebude...

Nejlepší off-ice puk na trhu! Základní myšlenkou při vytváření puku Green Biscuit Original bylo vyrobit puk, který se při hraní na ulici nebude přetáčet a poskakovat. Puk, se kterým by šlo hrát jako na ledě. Myšlenka dobrá, ale jak takový puk vyrobit? Jak snížit tření a vibrace puku? Puk není určen pro střelbu! Rozměry puku Green Biscuit jsou shodné s rozměry hokejového puku, Green Biscuit má však nižší hmotnost. Je o 28 gramů lehčí a díky tomu se na venkovním povrchu (asfalt, beton) působením nerovností chová stejně jako klasický hokejový puk na ledě (klouže, nezasekává se). Green Biscuit má dvoudílnou pohyblivou konstrukci, která je spojena třemi kovovými šrouby, mezi kterými jsou navíc distanční gumy. Tento šikovný systém funguje jako tlumič, který zabraňuje puku přetáčení a poskakování při každém kontaktu a rychlejším pohybu.
Green Biscuit Original je na trhu již několik let. A není sám. Vyrábějí se také další variace puku. Střelecký puk Green Biscuit Snipe nebo Green Biscuit Pro, který má po obvodu gumičku, pro lepší přilnutí k hokejce. O těchto modelech si řekneme v některém z dalších článků.
Green Biscuit se na hrubém povrchu nepřetáčí, nezasekává a nekutálí jako klasický puk
rozměr klasického seniorského puku, je však o něco lehčí
výborná pomůcka pro trénink rychlých rukou

Oblíbený produkt Green Biscuit Puk Green Biscuit Black, černá od známého předního výrobce Green Biscuit jednoduše pořídíte na našich stránkách opravdu levně! V akci za cenu 299 Kč.