Páska na čepel Rezztek by Specter Hockey Tape, bílá, Junior

SPECTER HOCKEY TAPE je revoluční páska z Česko-Slovenska. Vyvinuli jsme patentovaný několikavrstvý materiál, který... více informací »
Páska na čepel Rezztek by Specter Hockey Tape
SPECTER HOCKEY TAPE je revoluční páska z Česko-Slovenska. Vyvinuli jsme patentovaný několikavrstvý materiál, který...

SPECTER HOCKEY TAPE je revoluční páska z Česko-Slovenska. Vyvinuli jsme patentovaný několikavrstvý materiál, který pomáhá zlepšit přesnost střely, ovládání puku a přináší delší výdrž.

SPECTER HOCKEY TAPE je revoluční páska z Česko-Slovenska. Vyvinuli jsme patentovaný několikavrstvý materiál, který pomáhá zlepšit přesnost střely, ovládání puku a přináší delší výdrž než tradiční páska.
Při vývoji jsme otestovali více jak 500 pásek, které testovali jak hráči z NHL tak i běžní amatérští hráči a děti. Oproti tradiční pásce je povrch drsnější a díky patentované povrchové úpravě dokáže udělit puku větší rotaci. Díky lepení na stranu hokejky, přičemž spodní hrana čepele zůstává neoblepená, klade menší odpor při pohybu čepele hokejky po ledě.
Výměna pásky je jednoduchá, přičemž nalepení trvá len několik sekund. Výhodou pásky SPECTER HOCKEY TAPE je možnost tisku na pásku, čím se dá páska přizpůsobit potřebám každého hráče anebo klubu.

V jednom balení je páska na forehand i backhand.

Tento nejprodávanější produkt Páska na čepel Rezztek by Specter Hockey Tape, bílá, Junior od skvělého výrobce Specter Hockey můžete dostat již dnes za výborné peníze! Právě teď jen za 259 Kč.