Hokejka Bauer Supreme 2S Pro Grip S19 JR, Junior, 40, R, P92

Profesionální hůl od proslulé značky Bauer, která je vyrobena tak, aby z ní lítaly ty nejtvrdší střely. Maximum Power Kick, tak... více informací »
Hokejka Bauer Supreme 2S Pro Grip S19 JR
Značka: Bauer
4 499 Kč
Více informací »
Profesionální hůl od proslulé značky Bauer, která je vyrobena tak, aby z ní lítaly ty nejtvrdší střely. Maximum Power Kick, tak...

Profesionální hůl od proslulé značky Bauer, která je vyrobena tak, aby z ní lítaly ty nejtvrdší střely.

Maximum Power Kick, tak se nazývá technologie využita v nástupci modelu Supreme 1s. Znamená to, že byl prodloužen kickpoint (bod ohybu) a vše se projevilo v tvrdosti střely.

O odolnost hole se stará speciální lepidlo DuraFlex, které dovolí hokejce dostatečné prohnutí a zároveň dodá potřebnou odolnost.

V čepeli hole došlo k inovaci z důvodu pevnosti čepele tak, aby nedocházelo k jejímu vyměknutí a to díky technologii Renew Core Technology.

I tato hůl, stejně jako všechny profi hole Bauer, je vyrobena z jednoho kusu, což zlepšuje cit při hře.

Délka: 137cm


Povedený produkt pořídíte právě teď tu na webu ve známé kategorii kompozitové hokejky. Nyní si můžete koupit jiné výrobky z této známé rubriky za skvělou cenu.

Unikátní výrobek Hokejka Bauer Supreme 2S Pro Grip S19 JR, Junior, 40, R, P92 od výrobce s dlouholetou historií Bauer máte možnost koupit bezpečně online ve výhodné akci! Ceny od 4 499 Kč.