Helma Powerslide Race Attack, modrá, 50-54cm

Helma Powerslide Race Attack – pohodlná a velice odolná helma, vhodná pro fitness i zavodní in-line bruslení, ale lze ji použít... více informací »
Helma Powerslide Race Attack
Značka: Powerslide
1 939 Kč
Více informací »
Helma Powerslide Race Attack – pohodlná a velice odolná helma, vhodná pro fitness i zavodní in-line bruslení, ale lze ji použít...

Helma Powerslide Race Attack – pohodlná a velice odolná helma, vhodná pro fitness i zavodní in-line bruslení, ale lze ji použít při jakémkoli jiném sportu.

Helma Powerslide Race Attack – pohodlná a velice odolná helma, vhodná pro fitness i zavodní in-line bruslení, ale lze ji použít při jakémkoli jiném sportu.

Popis:

 

  • Předností je nízká hmotnost, která zaručí vysoký stupeň ochrany.
  • Pro ještě větší bezpečnost je helma vybavena LED blikačkou se 3 režimy svícení.
  • Vyrobena metodou vstřikování In-mold .
  • Helmy s technologií In-mold se vyrábí vstřikováním stlačeného polystyrenu do polykarbonátové skořepiny za vysokých teplot a tlaků (cca 330 °C). Tím vzniká dokonalé spojení, které zvyšuje pevnost helmy.
  • Helma je vyrobena z vysoce odolného materiálu ABS.
  • Odvětrání helmy je řešeno větracími otvory.
  • Je vyrobena z kombinace odlehčeného plastu a vnitřní pěny, která je opatřena pohodlnými pěnovými pásky.
  • V zadní části je kolečko pro nastavení velikosti a pod bradou pásek s bezpečnostním zapínáním.

Váha: 190g (S/M) / 220g (L/XL)


Tento akční výrobek naleznete rovněž tady na webu zařazený v kategorii chrániče. Nyní koupíte ještě další produkty z této známé kategorie za příznivou cenu! Tato značka Powerslide pro své zákazníky poskytuje špičkový sortiment za příznivé ceny. A tady je důkaz. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od dodavatele Powerslide. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento výjimečný výrobek Helma Powerslide Race Attack, modrá, 50-54cm od přední značky Powerslide snadno získáte bezpečně online se slevou. Momentálně v akci za 1 939 Kč.