Ramena Winnwell AMP500 YTH, Dětská, L

Ramena WinnWell AMP500 jsou kvalitní hokejová ramena pro začínající malé hokejisty a nenáročné hráče. Ramena WinnWell... více informací »
Ramena Winnwell AMP500 YTH
Značka: Winnwell
1 090 Kč
Více informací »
Ramena WinnWell AMP500 jsou kvalitní hokejová ramena pro začínající malé hokejisty a nenáročné hráče. Ramena WinnWell...

Ramena WinnWell AMP500 jsou kvalitní hokejová ramena pro začínající malé hokejisty a nenáročné hráče.

Ramena WinnWell AMP500 jsou kvalitní hokejová ramena pro začínající malé hokejisty a nenáročné hráče. Dětské lehké chrániče ramen, které nejenže dobře chrání, ale také neomezují hráče v pohybu. Model je novinkou pro sezonu 2016/2017.

Kotva tabulky velikostí

 

Chránič ramen poskytne potřebnou ochranu pro hokej na amatérské kvalitní úrovni.Oblast bicepsu ochrání anatomicky tvarovaný chránič, velikost se nastaví za pomocí širokého suchého zipu. Hrudní kost je chráněna díky zesílenému vyztužení v oblasti hrudníku. Ramena jsou navržena tak, aby nebránila v pohybu, pomocí technologie Cleansport NXT, tato patentovaná technologie dokáže bezpečně odstranit zápach z hokejové výstroje.

Chránič je navržen v jednoduchém černém designu s výrazně zelenými pruhy.

 Popis:

Ramenní chránič:

Krytá konstrukce víčka

Hrudní kost:

HD pěna + PE vložka

Páteř:

Pěna se střední hustotou + PE vložka

Přední boční panely:

Pěna se střední hustotou

Zadní ledvinové panely:

Pěna se střední hustotou

Biceps :

Lisovaná součástka

Materiál:

HD pěna

Technologie  zápachu:

 NXT

Oblíbený a akční produkt Ramena Winnwell AMP500 YTH, je k dostání teď tady na stránkách ve známé kategorii ramena! Nyní si můžete vybrat nové zboží z této rubriky za super peníze. To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás další skvělé zboží od značky Winnwell. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Winnwell dlouhodobě dodává vysoce kvalitní zboží skutečně levně! Vždyť to vidíte sami!

Tento diskontní produkt Ramena Winnwell AMP500 YTH, Dětská, L od kvalitního výrobce Winnwell jednoduše najdete právě teď u nás ve výprodejové akci! V akci od 1 090 Kč.