Lokty Winnwell AMP500 SR, Senior, M

Lokty Winnwell AMP500 JR je základní řada loktů Winnwell, které poskyují dostatečnou ochranu, neomezují v pohybu a jsou lehké.... více informací »
Lokty Winnwell AMP500 SR
Značka: Winnwell
849 Kč
Více informací »
Lokty Winnwell AMP500 JR je základní řada loktů Winnwell, které poskyují dostatečnou ochranu, neomezují v pohybu a jsou lehké....

Lokty Winnwell AMP500 JR je základní řada loktů Winnwell, které poskyují dostatečnou ochranu, neomezují v pohybu a jsou lehké.

Lokty Winnwell AMP500 JR je základní řada loktů Winnwell, které poskyují dostatečnou ochranu, neomezují v pohybu a jsou lehké. Mají jednoduché upínání a nepřekonatelnou cenu. Oblíbený model juniorských hokejových chráničů na lokty, které jsou díky svému skvělému poměru kvality a ceny ideální volbou všech začínajících i rekreačních hokejistů. Lokty Winnwell AMP500  neomezují hráče v pohybu a nabízí patentovanou technologii NXT, která zabraňuje tvorbě zápachu a bakterií. Kromě toho poskytují i vysokou úroveň ochrany a jednoduché zapínání pomocí systému suchých zipů.

Kotva tabulky velikostí

 

Specifikace

Biceps: Pěna s jednou hustotou
Předloktí: Segmentové předloktí zesílené w/ PE (plastové) vložky
Popruhy: 2dílný páskovací systém – Elastický biceps a předloktí překrývají zámek popruh
Skořepina:  Spoje PE (plast) víčko
Akční produkt Lokty Winnwell AMP500 SR, Senior, M originál od výrobce Winnwell k dostání na našich stránkách teď právě téměř zdarma. Teď za akční cenu 849 Kč.