Helma Powerslide ONE Allround Stunt, černá, 58-61cm

Helma Powerslide ONE Allround Stunt - pohodlná a velice odolná helma, vhodná pro jízdu na freestyle a agressive kolečkových... více informací »
Helma Powerslide ONE Allround Stunt
Značka: Powerslide
739 Kč
Více informací »
Helma Powerslide ONE Allround Stunt - pohodlná a velice odolná helma, vhodná pro jízdu na freestyle a agressive kolečkových...

Helma Powerslide ONE Allround Stunt – pohodlná a velice odolná helma, vhodná pro jízdu na freestyle a agressive kolečkových bruslích, ale lze ji použít při jakémkoli jiném sportu.

Helma Powerslide ONE Allround Stunt – pohodlná a velice odolná helma, vhodná pro jízdu na freestyle a agressive kolečkových bruslích, ale lze ji použít při jakémkoli jiném sportu.

Popis:

  • Předností je nízká hmotnost při zachování výborné ochranné funkce.
  • Vyrobena metodou vstřikování In-mold .
  • Helmy s technologií In-mold se vyrábí vstřikováním stlačeného polystyrenu do polykarbonátové skořepiny za vysokých teplot a tlaků (cca 330 °C). Tím vzniká dokonalé spojení, které zvyšuje pevnost helmy.
  • Helma je vyrobena z vysoce odolného materiálu ABS.
  • Odvětrání helmy je řešeno větracími otvory, v případě této helmy je jich 11. 
  • Je vyrobena z kombinace odlehčeného plastu a vnitřní pěny, která je opatřena pohodlnými pěnovými pásky.
  • V zadní části je pásek pro stahování a nastavení velikosti.

Tento velmi žádaný produkt Helma Powerslide ONE Allround máte možnost dostat teď tu na našem webu umístěný v sekci chrániče. Vyhledejte si akční produkty z této oblíbené kategorie za parádní cenu! Tento vyjímečný výrobce Powerslide dlouhodobě prodává velmi kvalitní zboží .

Tento nejprodávanější produkt Helma Powerslide ONE Allround Stunt, černá, 58-61cm od skvělého výrobce Powerslide pohodlně nakoupíte zrovna dnes za nejnižší cenu! Právě teď jen za 739 Kč.