Dětská helma Powerslide Allround Adventure, růžová, 54-58cm

Dětská helma Powerslide Allround Adventure- pohodlná a velice odolná helma, vhodná pro jízdu na freestyle a agressive kolečkových... více informací »
Dětská helma Powerslide Allround Adventure
Značka: Powerslide
679 Kč
Více informací »
Dětská helma Powerslide Allround Adventure- pohodlná a velice odolná helma, vhodná pro jízdu na freestyle a agressive kolečkových...

Dětská helma Powerslide Allround Adventure- pohodlná a velice odolná helma, vhodná pro jízdu na freestyle a agressive kolečkových bruslích, ale lze ji použít při jakémkoli jiném sportu.

Dětská helma Powerslide Allround Adventure– pohodlná a velice odolná helma, vhodná pro jízdu na freestyle a agressive kolečkových bruslích, ale lze ji použít při jakémkoli jiném sportu.

Popis:

  • Předností je nízká hmotnost při zachování výborné ochranné funkce.
  • Vyrobena metodou vstřikování In-mold .
  • Helmy s technologií In-mold se vyrábí vstřikováním stlačeného polystyrenu do polykarbonátové skořepiny za vysokých teplot a tlaků (cca 330 °C). Tím vzniká dokonalé spojení, které zvyšuje pevnost helmy.
  • Helma je vyrobena z vysoce odolného materiálu ABS.
  • Odvětrání helmy je řešeno několika větracími otvory. 
  • Je vyrobena z kombinace odlehčeného plastu a vnitřní pěny, která je opatřena pohodlnými pěnovými pásky.
  • Nastavení velikosti je pomocí kolečka, který je v zadní části helmy a pásku s bezpečnostním zapínáním pod bradou.

Váha: 217g (50-54cm) / 259g (54-58cm)


Tento kvalitní a levný výrobek Dětská helma Powerslide Allround Adventure, růžová, 54-58cm je k získání právě nyní tady na našem webu v sekci chrániče! Pořiďte si ještě podobné výrobky z této oblíbené rubriky za výhodné peníze. Oblíbený dodavatel Powerslide dlouhodobě vyrábí špičkové zboží.. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Zajímavý výrobek Dětská helma Powerslide Allround Adventure, růžová, 54-58cm originál od značky Powerslide snadno můžete sehnat zde teď právě za výhodné peníze. Aktuálně za 679 Kč.