Páska gripová Pro Style RenFrew, bílá, 9mx36mm

Hokejová páska na rukojeť Renfrew  Pro Style. Oblíbený grip/omotávka na rukojeť hole. Hokejová páska o rozměrech 36mm x 9m.... více informací »
Páska gripová Pro Style RenFrew
Značka: RenFrew
89 Kč
Více informací »
Hokejová páska na rukojeť Renfrew  Pro Style. Oblíbený grip/omotávka na rukojeť hole. Hokejová páska o rozměrech 36mm x 9m....

Hokejová páska na rukojeť Renfrew  Pro Style. Oblíbený grip/omotávka na rukojeť hole. Hokejová páska o rozměrech 36mm x 9m.

Hokejová páska na rukojeť Renfrew Pro Style. Oblíbený grip/omotávka na rukojeť hole. Hokejová páska o rozměrech 36mm x 9m. Renfrew – nejlepší hokejové pásky, které maximálně ochrání vaši hokejku, popřípadě udrží chrániče na správném místě. Díky špičkové kvalitě a výborným vlastnostem používá pásky Renfrew většina profesionálních týmů v Severní Americe.


Tento designový výrobek lze nakoupit právě zde tady a teď na našich stránkách v populární sekci pásky a omotávky. Vyberte si jiné výrobky z naší kategorie z pohodlí domova. Známý výrobce RenFrew může nabídnout vynikající zboží.!

Neodolatelný výrobek Páska gripová Pro Style RenFrew, bílá, 9mx36mm od kvalitního výrobce RenFrew snadno seženete tady a teď právě za super peníze. Akční ceny již od 89 Kč.