BV Hokej - hokejová výbava

Brusle CCM Super Tacks AS1 SR, Senior, 9.0, 44.5, EE

Tento oblíbený produkt Brusle CCM Super Tacks AS1 SR, Senior, 9.0, 44.5, EE od kvalitní společnosti CCM pohodlně získáte u nás právě za parádní cenu. Cena od 20 558 Kč.
EAN: 888600650425
Brusle CCM Super Tacks AS1 SR
Ověřit dostupnost
Značka: CCM
20 558
Popis produktu

Brusle SUPER TACKS AS1 tato špičková brusle je vyrobena z jednoho kusu, který je navíc tvarovatelný, proto je kontakt brusle a nohy téměř dokonalý a brusle tak perfektně sedne na nohu, čímž zvyšuje přenos energie do bruslení .

Brusle SUPER TACKS AS1 tato špičková brusle je vyrobena z jednoho kusu, který je navíc tvarovatelný, proto je kontakt brusle a nohy téměř dokonalý a brusle tak perfektně sedne na nohu, čímž zvyšuje přenos energie do bruslení.

Kotva tabulky velikostí

  

Popis:

Výhody jednodílného skeletu změnily hru, jsou zpátky i se zbrusu novým designem, ještě dokonalejším tvarem a celou řadou vylepšení pro maximální výkon. Brusle je zase o něco tvrdší a zároveň lehčí, je tak zvýšena ochrana nohy a zároveň lze dosáhnout vyšší rychlosti. Mají patentovanou a jednou z nejoblíbenějších hokejových technologií MonoFrame 360 a už tak překonaly hranice, co se výkonu a padnoucího tvaru týče, posouvají limity ještě dál. Systém Totaldri PRO zlepšuje odvod vlhkosti a udržuje tak nohu v brusli suchou a brusle lehké. Límec boty je vybaven hustou podložkou, díky čemuž je zajištěno dokonalé pohodlí kotníku. Speciální nůž Speedblade black je ošetřen speciálním oxidem, který zajistí dlouhodobější ostrost hrany.

 

  • VÝHODY JEDNODÍLNÉ BRUSLE – plně anatomický tvar, který se přizpůsobí každičkému centimetru nohy pro vylepšený kontakt mezi chodidlem a bruslí. Dokonale padnoucí tvar.
  • KOMPOZITOVÝ UHLÍKOVÝ SKELET – jedinečný uhlíkový kompozit, který hráči pomáhá generovat maximální energii při každém záběru brusle.
  • SPEEDBLADE BLACK – špičkový nůž se speciální oxidovou úpravou.
  • SYSTÉM TOTALDRI PROzlepšuje odvod vlhkosti a udržuje tak nohu v brusli suchou a brusle lehké.
  • TECHNOLOGIE MONOFRAME 360 –  už tak překonaly hranice, co se výkonu a padnoucího tvaru týče.