Hokejka Sher-wood Rekker M80 SR, Senior, 75, R, PP26

Hokejka Sher-Wood Rekker M80 je ideální volbou pro elitní hráče, vhodná pro hráče-útočníky. Hokejka Sher-Wood Rekker M80 je... více informací »
Hokejka Sher-wood Rekker M80 SR
Značka: Sher-Wood
3 150 Kč
Více informací »
Hokejka Sher-Wood Rekker M80 je ideální volbou pro elitní hráče, vhodná pro hráče-útočníky. Hokejka Sher-Wood Rekker M80 je...

Hokejka Sher-Wood Rekker M80 je ideální volbou pro elitní hráče, vhodná pro hráče-útočníky.

Hokejka Sher-Wood Rekker M80 je ideální volbou pro elitní hráče, vhodná pro hráče-útočníky.

Popis:

  • Hokejka má nízký kickpoint pro rychlé a pohotové střely zápěstím, vhodná zejména pro útočníky.

  • Je z vyrobena karbonového materiálu Blackline XXXV Carbon Fiber, který je lehčí a zajišťuje snadnou ovladatelnost.
  • Čepel hokejky je díky technologii VRF 4 užší a lehčí. V čepeli je pěna, která odolá nárazu a sníží vibrace.
  • Hokejka je vyrobena technologií Sher-Wood Dropkick Taper, která přináší efektivnější přípravu a rychlejší uvolnění střely. Jednodílný Spear Shaft umožňuje jistější vedení puku, lepší cit pro puk a konzistentnější ohybový profil pro svižnější střelbu.

 

Tento vynikající produkt Hokejka Sher-wood Rekker M80 SR, Senior, jde sehnat ještě tady na našich stránkách v populární sekci kompozitové hokejky. Připravili jsme pro vás ještě jiné kusy z této oblíbené rubriky za mimořádně nízkou cenu! Tato vyjímečná značka Sher-Wood vás a vaše blízké obohatí o skvělé výrobky . To však není všechno, náš sortiment je široký! U nás najdete více skvělých kousků od výrobce Sher-Wood. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný kousek Hokejka Sher-wood Rekker M80 SR, Senior, 75, R, PP26 od top značky Sher-Wood máte možnost sehnat teď za extra cenu. Produkt momentálně prodáváme za 3 150 Kč.