Brankářské brusle CCM Super Tacks AS1 SR, Senior, 6.0, 40.5, D

Brankářské brusle CCM Super Tacks AS1 SR -  s jednodílným skeletem boty, který je speciálně navržený tak, aby brankářům... více informací »
Brankářské brusle CCM Super Tacks AS1 SR
Značka: CCM
20 558 Kč
Více informací »
Brankářské brusle CCM Super Tacks AS1 SR -  s jednodílným skeletem boty, který je speciálně navržený tak, aby brankářům...

Brankářské brusle CCM Super Tacks AS1 SR –  s jednodílným skeletem boty, který je speciálně navržený tak, aby brankářům poskytoval maximální volnost pohybu, akčnost i pohodlí.

Brankářské brusle CCM Super Tacks AS1 SR –  s jednodílným skeletem boty, který je speciálně navržený tak, aby brankářům poskytoval maximální volnost pohybu, akčnost i pohodlí.

Popis:

  • Brusle s jednodílným skeletem boty.
  • Spodní část brusle je velice tuhá a poskytuje tak perfektní ochranu, vrchní část je mírně pružnější, brankář tak má v brusli maximální volnost pohybu.
  • Brusle mají snížený límec v oblasti kotníku, díky tomu je možné zaujmout hlubší postavení v kolenou a rychleji se tak dostat do rozkleku a zpět na nohy.
  • Gólmanské brusle mají zvýšený holder, díky vyššímu holderu je okraj betonu blíže ledu a brankář se tak dostane rychleji do rozkleku.
  • Vnitřek brusle je velmi pohodlný díky tepelně tvarovatelným materiálům, které přesně obepnou nohu.
  • Použití systému Totaldri je veškerá vlhkost z brusle odváděna a brusle tak vydrží téměř suché po celou dobu.
  • PROFILOVANÝ DRŽÁK ATTACK Profilovaný držák ATTACK nabízí nejlepší útočný úhel ve své třídě v kombinaci s nižší hmotností a nezbytnou úrovní ochrany.

 

Často hledaný kus Brankářské brusle CCM Super Tacks AS1 SR, Senior, 6.0, 40.5, D od známé kvalitní značky CCM jednoduše můžete pořídit právě až neuvěřitelně levně. Nyní pořídíte od 20 558 Kč.