Helma Powerslide Race Attack, růžová, 54-58cm

Helma Powerslide Race Attack – pohodlná a velice odolná helma, vhodná pro fitness i zavodní in-line bruslení, ale lze ji použít... více informací »
Helma Powerslide Race Attack
Značka: Powerslide
1 939 Kč
Více informací »
Helma Powerslide Race Attack – pohodlná a velice odolná helma, vhodná pro fitness i zavodní in-line bruslení, ale lze ji použít...

Helma Powerslide Race Attack – pohodlná a velice odolná helma, vhodná pro fitness i zavodní in-line bruslení, ale lze ji použít při jakémkoli jiném sportu.

Helma Powerslide Race Attack – pohodlná a velice odolná helma, vhodná pro fitness i zavodní in-line bruslení, ale lze ji použít při jakémkoli jiném sportu.

Popis:

 

  • Předností je nízká hmotnost, která zaručí vysoký stupeň ochrany.
  • Pro ještě větší bezpečnost je helma vybavena LED blikačkou se 3 režimy svícení.
  • Vyrobena metodou vstřikování In-mold .
  • Helmy s technologií In-mold se vyrábí vstřikováním stlačeného polystyrenu do polykarbonátové skořepiny za vysokých teplot a tlaků (cca 330 °C). Tím vzniká dokonalé spojení, které zvyšuje pevnost helmy.
  • Helma je vyrobena z vysoce odolného materiálu ABS.
  • Odvětrání helmy je řešeno větracími otvory.
  • Je vyrobena z kombinace odlehčeného plastu a vnitřní pěny, která je opatřena pohodlnými pěnovými pásky.
  • V zadní části je kolečko pro nastavení velikosti a pod bradou pásek s bezpečnostním zapínáním.

Váha: 190g (S/M) / 220g (L/XL)


Tento exkluzivní produkt Helma Powerslide Race Attack, růžová, 54-58cm lze sehnat bez obtíží tu na našem webu v populární kategorii chrániče! Nyní najdete parádní výrobky z této známé rubriky ve slevě. To ale není vše, máme toho více. Máme v nabídce však také více produktů od výrobce Powerslide. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Často hledaný kousek Helma Powerslide Race Attack, růžová, 54-58cm od dodavatele s dlouholetou historií Powerslide seženete tady teď právě opravdu výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 1 939 Kč.