Dětské kolečkové brusle Playlife Light Breeze, 4x, 70, 32-35

Dětské kolečkové brusle Playlife Light Breeze - nastavitelné brusle,nabízejí skvělý poměr ceny a výkonu, poskytují skvělý... více informací »
Dětské kolečkové brusle Playlife Light Breeze
Značka: Powerslide
2 049 Kč
Více informací »
Dětské kolečkové brusle Playlife Light Breeze - nastavitelné brusle,nabízejí skvělý poměr ceny a výkonu, poskytují skvělý...

Dětské kolečkové brusle Playlife Light Breeze – nastavitelné brusle,nabízejí skvělý poměr ceny a výkonu, poskytují skvělý komfort a dobrou podporu, vhodné pro dětské, ale i mírně pokročilé bruslaře.

Dětské kolečkové brusle Playlife Light Breeze – nastavitelné brusle,nabízejí skvělý poměr ceny a výkonu, poskytují skvělý komfort a dobrou podporu, vhodné pro dětské, ale i mírně pokročilé bruslaře.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

  • Brusle nabízejí  skvělý komfort a podporu, a to vše při velmi nízké hmotnosti.
  • Mají moderní design se silnou podpůrnou kompozitní skořepinou a manžetou.
  • Nízké těžiště z 3D lisovaného hliníkového rámu spolu s 64mm kolečky poskytují skvělou kontrolu, ale také dostatečnou rychlost.
  • Nastavitelné brusle o 3velikosti.
  • Kolečka s průměrem 4x64mm a tvrdostí 82A zajistí pohodlnou jízdu bez nepříjemných vibrací. 
  • Pohodlná botička pevně drží nohu díky kvalitnímu upínání pomocí tkaniček pásku na suchý zip u nártu a přezku s pojistkou, zabrání, aby se noha nepohnula.
  • Ložiska ABEC 7 dodají dlouhodobou životnost. 
  • Brusle je vybavena brzdou, která dodá pocit bezpečí.

 

Tento levný kus můžete koupit bez obtíží tu na webu v sekci dětské brusle. Vyhledejte si jiné produkty ve zmíněné rubrice na pár kliknutí. U nás toho najdete mnohem více, mrkněte na další vybrané kousky od výrobce Powerslide. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Powerslide vás a vaše blízké obohatí o skvělé produkty.!

Výjimečný a žádaný výrobek Dětské kolečkové brusle Playlife Light Breeze, 4x, 70, 32-35 od spolehlivého výrobce Powerslide jde koupit u nás teď skutečně levně. Pouze nyní za 2 049 Kč.