Kolečkové brusle Powerslide R4 110, 4x, 110, 40

Tento exkluzivní produkt Kolečkové brusle Powerslide R4 110, 4x, 110, 40 od značky se zárukou kvality Powerslide jednoduše můžete najít u nás teď napořád výhodně. Levně za 9 690 Kč. EAN: 4040333532591
Kolečkové brusle Powerslide R4 110
Značka: Powerslide
9 690 Dostupnost: SKLADEM
Více informací »

Popis produktu

Kolečkové brusle Powerslide R4 110 –  jsou určené pro rychlobruslení (speed skating), ideální model pro širokou veřejnost začínající s tímto sportovním odvětvím. 

Kolečkové brusle Powerslide R4 110 –  jsou určené pro rychlobruslení (speed skating), ideální model pro širokou veřejnost začínající s tímto sportovním odvětvím. 

Popis:

Model vyniká především díky velmi dobré opoře kotníku. Bota je vyrobena z kompozitových vláken a navíc potažena PU nanokůží zajišťující vysokou odolnost. Díky měkkému polstru z neoprenového mikrovlákna jsou brusle komfortní i na nejdelších vzdálenostech.

Skořepina je anatomicky tvarovaná, ze speciálního kompozitního materiálu s přídavkem sklolaminátu, lehká, pevná a poskytuje vyšší stupeň opory než běžně používaný plast. Podvozky Elite casted Magnesium z racing kolekce Powerslide jsou tuhé, široká přední platforma zaručuje ideální přenos síly z odrazu. Podvozek je konstruován na maximální velikost kol 110mm, kterými je také osazen – jedná se o oblíbená, kvalitní kola Powerslide Infinity vyráběná z nejlepšího dostupného polyuretanu. Doporučujeme opravdovým fanouškům rychlého výkonnostního bruslení nebo náročným fitness bruslařům.

Specifikace:

  • Botička – Composite shell – anatomicky tvarovaná pevná kompozitová konstrukce zajišťuje plnou kontrolu nad přenášením síly, stabilitou a výkonem bruslaře.
  • Torsion Bar System – nejtužší skořepinová konstrukce na trhu pro montážní technologii. Podporuje přenášení síly do nohou pro rychlejší a hladší jízdu.
  • Skeleton Concept – skořepina boty je konstruována zároveň s kostrou boty, to znamená extrémní sílu i pevnost při nízké váze.
  • AIR Ventilation – integrovaný systém proudění vzduchu zlepšuje klima v botě , a tím chrání nohu před nadměrným pocením.
  • Podvozek- PS Elite Magnesium casted, 13,2″/335mm
  • Kolečka-PS Infinity 110mm SHR, 85A
  • Ložiska-WCD ABEC 7, 608
  • Brzda- HABS (není součástí balení)