Brankářské brusle CCM Tacks 9080 SR, Senior, 9.5, 45, EE

Brankářské brusle CCM Tacks 9080 jsou novinkou pro sezónu 2018/2019, brusle jsou vyšší třídy a nabízejí maximální komfort a... více informací »
Brankářské brusle CCM Tacks 9080 SR
Značka: CCM
14 508 Kč
Více informací »
Brankářské brusle CCM Tacks 9080 jsou novinkou pro sezónu 2018/2019, brusle jsou vyšší třídy a nabízejí maximální komfort a...

Brankářské brusle CCM Tacks 9080 jsou novinkou pro sezónu 2018/2019, brusle jsou vyšší třídy a nabízejí maximální komfort a ochranu.

Brankářské brusle CCM Tacks 9080 –  jsou novinkou pro sezónu 2018/2019, brusle jsou vyšší třídy a nabízejí maximální komfort a ochranu.

Díky kompozitovému materiálu je brusle extrémně lehká a pevná, má  nížený límec nad kotníkem, což poskytuje maximální akceleraci při přesunu po ledě a hlubšímu postoji, což dopomáhá k rychlejšímu rozkleku a návratu do brankářského postoje. Použití vysoce funkčního materiálu, který odvádějí vlhkost, udržuje nohu v suchu a zároveň odlehčuje brusli. Brusle je tepelně tvarovatelná, což výrazně zvyšuje pocit komfortu v brusli, vylepšený je i jazyk brusle. Inovovaný je i holder, který je vyroben z extra lehkého plastu.

Popis:

  • BRANKÁŘSKÉ BRUSLE TACKS 9080 TECHNOLOGIE 3D LASTED: Ergonomická bota tvarovaná s vysokou přesností dodává hráči pocit výjimečné opory.
  • MATERIÁL, KOMPOZIT ROCKETFRAME: Odlehčený kompozitní materiál NHL kalibru.
  • JÁDRO, TUHOST SPEEDCORE 2: Odlehčené, pevné a zároveň tepelně tvarovatelné jádro pro excelentní výkon.
  • ASYMETRICKY TVAROVANÝ FLEXI LÍMEC: Je vytvarovaný tak, aby brankáři umožnil hlubší ohyb a zároveň extrémně rychlý přesun do obranného postavení.
  • TVAROVANÝ JAZYK TRITECH FLEX S PĚNOVOU OCHRANOU PROTI ZAŘEZÁVÁNÍ: Vylepšená ochrana, pohodlí i pohyb směrem dopředu.
  • VÝPLŇ S RYCHLESCHNOUCÍ TECHNOLOGIÍ TOTALDRI PRO A ODĚRUVZDORNÝM VYZTUŽENÍM DURAZONE: Vysoce funkční materiál odvádějící vlhkost udržuje nohu v suchu a zároveň odlehčuje brusli.
  • PODEŠEV, KONKÁVNÍ VYZTUŽENÝ TPU: Pevná a odolná pro vylepšený přenos energie.
  • STÉLKA, ANATOMICKY TVAROVATELNÁ: Poskytuje pohodlí a oporu. PROFILOVANÝ DRŽÁK ATTACK: Extra lehký držák s nízkou obrubou a silně vyztuženou špičkou i zónou nože pro účinnou ochranu brankáře i brusle. NŮŽ, PROLITE G BLACK: Vysoce výkonný nůž se speciální oxidovou úpravou pro delší životnost ostří a větší odolnost vůči korozi.
Tento oblíbený výrobek Brankářské brusle CCM Tacks 9080 SR, Senior, 9.5, 45, EE od oblíbené značky se zárukou kvality CCM snadno pořídíte na našich stránkách teď právě za extra cenu! Akční ceny od 14 508 Kč.