Brusle Supreme 3S Jr

Brusle Supreme 3S v juniorské velikostní kategorii jsou výsledkem dialogu mezi našimi inženýry a profesionálními úspěšnými dětskými trenéry,... více informací »
Brusle Supreme 3S Jr
Značka: Bauer
6 559 Kč
Více informací »
Brusle Supreme 3S v juniorské velikostní kategorii jsou výsledkem dialogu mezi našimi inženýry a profesionálními úspěšnými dětskými trenéry,...

Brusle Supreme 3S v juniorské velikostní kategorii jsou výsledkem dialogu mezi našimi inženýry a profesionálními úspěšnými dětskými trenéry, kteří doporučují pro malé hokejisty zdokonalující se v bruslení, vázat si na bruslích o jedno nebo dvě očka méně, tak aby se hráč dostal více do předního náklonu. Nyní jsme pomocí speciálního trojúhelníku Motion Flex změkčili horní část bruslí, tak aby si malý hokejista mohl správně na pevno utáhnout brusle a při tom se zároveň lehce naklánět dopředu při odrazu. Díky 3D tvarovanému skeletu z kompozitu Flex je brusle lehká a lehce se napne. V kombinaci s podrážkou Pro TPU poskytuje hráči vyšší tuhost ve spodní části brusle, pro vyšší rychlost při přímočarém bruslení. Nový Power střih brusle více obepíná nohu, díky tomu má hráč lepší stabilitu a může se lépe opřít do odrazu. Plstěný jazyk o tloušťce 40oz s integrovaným chráničem nártu z vstřikovaného plastu komprimuje a uvolňuje energii a poskytuje tak lepší napnutí směrem dopředu a pohodlně chrání před zařezáváním tkaniček. Brusle se vyznačují vysoce kvalitními noži se speciálně navrženým profilem pro malé hokejisty LS Balance. Flex bruslí je 45. Pro větší velikost bruslí navštivte kategorii intermediate.

Velmi žádaný produkt Brusle Supreme 3S Jr od skvělého a známého výrobce Bauer je k dispozici právě nyní výhodně! Právě nyní za 6 559 Kč.