Brankářská hokejka Sher-Wood FC700 SR, černá, Senior, 27″, L, PP41

Brankářská hokejka Sher-wood FC700 je střední model hokejky od renomovaného výrobce Sher-wood z řady FC! Hokejka je vyrobena z... více informací »
Brankářská hokejka Sher-Wood FC700 SR
Značka: Sher-Wood
3 399 Kč
Více informací »
Brankářská hokejka Sher-wood FC700 je střední model hokejky od renomovaného výrobce Sher-wood z řady FC! Hokejka je vyrobena z...

Brankářská hokejka Sher-wood FC700 je střední model hokejky od renomovaného výrobce Sher-wood z řady FC! Hokejka je vyrobena z kompozitu (shaft) a vstřikované pěny s vysokou hustotou (čepel).

Kompozitový shaft a vstřikovaná pěna vysoké hustoty v čepeli, dělají tuto hokejku lehkou, a zároveň pevnou! Určená je pro poloprofesionální a náročné hobby brankáře, kteří touží po dobré kvalitě za super cenu! Kompozitový shaft v kombinaci s pěnovým jádrem dělá z hokejky SWFC700 ideální volbu pro brankáře ze střední výkonnostní třídy, nebo náročné rekreační brankáře!

 

Kotva tabulky velikostí

 

Oblíbený kus Brankářská hokejka Sher-Wood FC700 SR, seženete bezprostředně tu na webu v oblíbené sekci pěnové a dřevěné brankářské hokejky. Nyní koupíte akční kusy z této kategorie za výhodné peníze! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce však také další prověřené kousky značky Sher-Wood. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Sher-Wood dodává velmi kvalitní zboží. za báječnou cenu.

Unikátní a žádaný kus Brankářská hokejka Sher-Wood FC700 SR, černá, Senior, 27", L, PP41 od společnosti se zárukou kvality Sher-Wood lze pořídit právě teď v naší nabídce za super cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 3 399 Kč.